Всеукраїнська Асоціація ломбардів запропонувала Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України укласти меморандум про співробітництво.

Відзначаючи важливість запровадження ефективного та конструктивного діалогу між ломбардними установами та Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України;
усвідомлюючи відповідальність та складність завдань по розвитку потужної, прозорої та стабільної діяльності ломбардних установ в Україні;
визнаючи необхідність створення належної законодавчої та регуляторної бази діяльності ломбардних установ з врахуванням інтересів громадян України, впровадження ломбардного руху України та Української держави;

Всеукраїнська Асоціація ломбардів запропонувала Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України укласти меморандум про співробітництво.

Відповідно проекту меморандуму:
1. Сторони проводитимуть постійні оперативні консультації та обмін інформацією з актуальних питань діяльності ломбардів – членів Всеукраїнської асоціації ломбардів.
2. За потреби, Сторони проводитимуть спільні наради, конференції, навчальні заходи, освітні компанії за ініціативою будь-кого з підписантів цього Меморандуму.
3. Асоціація має право делегувати своїх повноважних представників до складу постійно діючої консультативної групи при Держфінпослуг з питань аналізу тенденцій розвитку ломбардних установ в Україні та вдосконалення законодавства в сфері державного регулювання їх діяльності.
4. За ініціативою одного із підписантів цього Меморандуму Сторони можуть узгоджувати та реалізовувати спільні плани дій та пілотні проекти в сфері інституційного зміцнення та забезпечення стабільності діяльності ломбардних установ – членів асоціації.
5. Сторони підтримуватимуть зусилля один одного по формуванню позитивного іміджу ломбардного руху.
6. Сторони сприятимуть один одному у налагодженні належної взаємодії із місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування у відповідних регіонах.