Зміни до Інструкції щодо заповнення форм з фінансового моніторингу

Наказом Державного комітету фінансового моніторингу від 17 серпня 2005 року N 161 внесені зміни до Наказу Державного департаменту фінансового моніторингу від 13 травня 2003 року N 48, яким були затверджені деякі форми обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та Інструкції щодо їх заповнення та Інструкція щодо заповнення форм обліку та подання інформації пов’язаної із здійснення фінансового моніторингу.
Наказом №161 встановлені загальні правила заповнення форм, випадки в яких суб’єкт фінансового моніторингу повинен ті чи інші форми.

Стандартні форми в форматі PDF для надання інформації до Держфінмоніторингу можна отримати на офіційному веб-сайті Державного комітету фінансового моніторингу України за адресою:
http://www.sdfm.gov.ua/articles.php?cat_id=36〈=uk

При наданні інформації до Держфінмоніторингу забороняється змінювати формат форм, їх геометричні розміри та розміри полів вводу інформації.

Форми, пов’язані із здійсненням фінансового моніторингу, та Інструкція щодо їх заповнення набирають чинності з 01 листопада 2005р.