15 грудня 2005 р. відбулось чергове засідання Правління ВАЛ на якому були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення…

Членами Правління ВАЛ (протокол №4 від 15.12.2005) по питанням порядку денному прийняті рішення:
– Прийняти до членів асоціації компанію ПТ "Ломбард” (м. Горлівка, Донецької обл.) та виключити з членів ВАЛ ТПВ „М.І.Г.” відповідно наданій заяві про припинення ТПВ ломбардної діяльності.
– Практикум „Професійна діяльність учасників фінансового ринку ломбардів”, запланований на 22.12.2005 року перенести на лютий 2006 року.
– Членам ВАЛ, які мають заборгованість по сплаті членських внесків до ВАЛ направити листи – повідомлення про заборгованість.
– Встановити, що в разі відсутності сплати членського внеску на кінець поточного місяця – ВАЛ буде припиняти можливість членів користуватися ресурсами Асоціації.
– З січня 2006 року запровадити вхід на веб – сайт ВАЛ шляхом використання логіну та паролю, які присвоїти та надати всім членам Асоціації.
– Звернутися до Держфінпослуг з проханням надати роз’яснення з приводу вимог „Ліцензійних умов провадження діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів кредитними установами” та викласти у зверненні думку операторів ринку щодо отримання ломбардами права користатися залученими коштами