Антимонопольний комітет розпорядженням від 17 листопада 2005 року N 390-р вносить зміни до Положення про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб’єктів господарювання….

Антимонопольний комітет
Розпорядження
"Про затвердження Змін і доповнень до Положення про узгоджені дії"
від 17.11.2005 N 390-р

Антимонопольний комітет розпорядженням від 17 листопада 2005 року N 390-р вносить зміни до Положення про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб’єктів господарювання (Положення про узгоджені дії), якими передбачається наступне.

1. У всіх випадках надання дозволу на узгоджені дії до органу Антимонопольного комітету потрібно також подавати список дієздатних фізичних осіб, що є: чоловіком (дружиною), батьками, дітьми, братами, сестрами фізичних осіб, які входять до складу суб’єктів господарювання – учасників узгоджених дій.

2. Інформація стосовно заявлених узгоджених дій, а саме щодо: організаційно-правової форми учасників узгоджених дій, їх місцезнаходження та їх представництв, філій, а також виду та змісту узгоджених дій може бути опублікована в друкованих чи електронних ЗМІ, зокрема, розміщена на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету.

3. Конкуренти, постачальники чи споживачі учасників узгоджених дій, а також об’єднання споживачів отримали право надавати Антимонопольному комітету у письмовій формі обґрунтовані заперечення щодо заявлених узгоджених дій та докази на їх підтвердження, якщо вони вважають, що їхні права та інтереси можуть бути суттєво порушені внаслідок того, що заявлені узгоджені дії призводять до суттєвого обмеження конкуренції на всьому ринку чи в значній його частині. Крім цього, їм надано право подавати клопотання про залучення їх до участі у справі про узгоджені дії як третіх осіб.

Розпорядження зареєстровано в Міністерстві юстиції 13 січня 2006 р. за N 22/11896 та набирає чинності 24 січня 2006 р.