Державний комітет фінансового моніторингу України повідомляє про оприлюднення на веб – сайті Держфінмоніторингу України (www.sdfm.gov.ua) в розділі „нормативно-правова база”, рубрика „проекти актів” проекту наказу Державного комітету фінансового моніторин

Пропозиції та зауваження до проекту наказу Державного комітету фінансового моніторингу України „Про внесення змін та доповнень до Інструкції щодо заповнення форм обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу” приймаються протягом 1 місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта на адресу розробника : поштову – 04050, м. Київ, вул. Білоруська 24; Державний комітет фінансового моніторингу, Департамент взаємодії та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу, електронну – consultant@sdfm.gov.ua.

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 та електронну – press@dkrp.gov.ua.