6 червня 2006 року в Державному комітеті фінансового моніторингу України відбулося чергове засідання Громадської ради. У роботі засідання взяли участь члени Громадської ради, зокрема, представники Всеукраїнської Асоціації ломбардів

6 червня 2006 року в Державному комітеті фінансового моніторингу України відбулося чергове засідання Громадської ради. У роботі засідання взяли участь члени Громадської ради, зокрема, представники Всеукраїнської громадської організація жінок-банкірів “За гармонійний розвиток суспільства”, Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв, ВАТ “Фінпорт Текнолоджіс Інк”, Асоціації українських банків, Всеукраїнської Асоціації ломбардів, представники Держфінмоніторингу України.

Перший заступник Голови Державного комітету фінансового моніторингу України Віталій Зубрій, виступаючи на засіданні, наголосив на важливості діалогу з членами Громадської ради, зокрема, у питаннях нормотворчої діяльності Комітету, що безпосередньо стосуються діяльності суб‘єктів первинного фінансового моніторингу.

Під час засідання було обговорено проекти Положення про Громадську раду при Держфінмоніторингу України, Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, та Плану роботи Державного комітету фінансового моніторингу України на IІІ квартал 2006 року.

З метою належної реалізації Указу Президента від 15 вересня 2005 року №1276/2005 щодо проведення Громадської експертизи діяльності центральних органів виконавчої влади, Держфінмоніторинг України розробив та погодив із членами Громадської ради проект анкети-запитальника, який буде розміщений на офіційному Веб-сайті.

Водночас, члени Громадської ради вирішили підтримати проект Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики та запропонували внести зміни до проекту Положення про Громадську раду при Держфінмоніторингу України.

Довідково:

Метою створення Громадської рада є забезпечення реалізації громадянами їхнього конституційного права на участь у процесі державного управління та налагодження постійного діалогу з усіма соціальними групами населення та об’єднаннями громадян.

Громадської рада має статус консультативно-дорадчого органу. В своїй роботі Громадська колегія координуватиме заходи, пов’язані з проведенням консультацій з громадськістю з питань формування і проведення державної політики.

Громадської рада здійснюватиме і зворотний зв’язок. Зокрема, інформуватиме громадськість про свою діяльність, ухвалені рішення і стан їх виконання.

Прес-служба
Держфінмоніторингу України
presa@sdfm.gov.ua