Державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу…..

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 07.11.2006 р. N 8003

Про підтвердження відомостей про юридичну особу

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваше звернення від 26.09.2006 р. N ДК 02-246 щодо підтвердження відомостей про юридичну особу та повідомляє таке.

Абзацом четвертим частини восьмої статті 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" визначено, що в разі повернення до державного реєстратора рекомендованого листа з відміткою відділення зв’язку про відсутність юридичної особи за вказаною адресою або неподання юридичною особою протягом місяця з дати направлення їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – ЄДР) запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Якщо юридична особа надала підтвердження відомостей, заповнену реєстраційну картку (форма N 6) із запізненням, то державний реєстратор вносить запис в ЄДР, що підтвердження відбулося. При цьому статус підтвердження відомостей про юридичну особу визначається останньою дією щорічного підтвердження відомостей.

Перший заступник Голови
К. Ващенко

Надруковано:
"Галицькі контракти – Дебет-Кредит",
N 49, 4 грудня 2006 р.