Міжнародна академія фінансів та інвестицій Торгово-промислової палати України (далі – Академія ) оголошує прийом слухачів на курси (повна інформац. ліворуч NEW)..

Академія проводить навчання за вищеназваним напрямом на підставі ліцензії на здійснення освітньої діяльності Міністерства освіти та науки України та Договору про співробітництво з навчання, укладеним з Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (далі – Держфінпослуг) №30 від 6 серпня 2007 року.

Лекції та практичні заняття проводяться провідними фахівцями Держфінпослуг, викладачами вузів та досвідченими спеціалістами з питань діяльності ломбардів згідно навчальної програми, затвердженої Держфінпослуг.

Членам Всеукраїнської Асоціації ломбардів надається 10% знижка.
Плату за навчання необхідно здійснити до початку занять відповідно до рахунку. Для отримання 10%-ої знижки необхідно надати копію свідоцтва про членство у Всеукраїнській Асоціації ломбардів.

Підвищення кваліфікації керівників/фахівців ломбардів, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу.
Дата проведення курсу 20–23 листопада 2007, вартість навчання 690 грн.
(у тому числі ПДВ). Членам Всеукраїнської Асоціації ломбардів надається 10% знижка.

Підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів ломбардів.
Дата проведення курсу 26–30 листопада 2007, вартість навчання – 1020 грн.
(у тому числі ПДВ). Членам Всеукраїнської Асоціації ломбардів надається 10% знижка.