Асоціація ломбардів звернулась до державних органів з проханням не погоджувати зміни до Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом», запропоновані Державним комітетом фінансового моніторингу України….

У своєму зверненні Асоціація довела, що на багато чисельних засіданнях Міжвідомчої робочої групи, Громадської ради, що працюють при Державному комітеті фінансового моніторингу неодноразово проходили дискусії, аналізувалася ефективність заходів, які застосовуються для запобігання й протидії легалізації (відмивання) доходів і фінансування тероризму.

Протягом останніх двох років об’єднання учасників ринку фінансових послуг намагаються вирішити та досягти доцільності в обговорюванні тих змін, які постійно запропоновуються Державним комітетом фінансового моніторингу.

Але, не звертаючи уваги на багато чисельні заперечення Асоціацій та об’єднань учасників фінансового ринку, Державним комітетом фінансового моніторингу продовжується внесення змін у нормативні акти, якими у черговий раз підвищуються вимоги щодо ведення фінансового моніторингу.

Приймаючи до уваги вищевикладене, Асоціація була змушена звернутися до Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства юстиції та свого регулюючого органу Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг з проханням не погоджувати та не підтримувати запропоновані до закону про легалізацію зміни.