До уваги відповідальних за ведення фінансового моніторингу…

Асоціація нагадує відповідальним за ведення фінансового моніторингу о необхідності щорічного проходження курсів підвищення кваліфікації.

Інформація для тих,у кого закінчився термін Свідоцтв про проходження курсів.

Відкрите акціонерне товариство вищий навчальний заклад
«Київський міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації»

запрошує Вас на постійно діючі курси за Програмою
підвищення кваліфікації фахівців з питань фінансового моніторингу учасників фінансового ринку України, нагляд за якими здійснює Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України

Інститут має ліцензію Міністерства освіти і науки України № 121788 від 10.03.2005р. та договір з Держфінпослуг України за № 41 від 08.12.2006р. про співробітництво з навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації та складання іспиту особами, які проводять діяльність на ринках фінансових послуг.

Відповідно до Положення про порядок навчання працівників та керівників підрозділів фінансових установ, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу № 55 від 23.10.2003 р. навчанню, не рідше ніж раз на рік, підлягають керівники фінансових установ та працівники, якщо вони є відповідальними за проведення внутрішнього фінансового моніторингу.

Лекції, практичні заняття та прийом іспиту проводять провідні спеціалісти Держфінпослуг України, ДПА України, досвідчені викладачі КНЕУ та інших державних органів та навчальних закладів.
Слухачі курсів забезпечуються методичними матеріалами.

Після закінчення навчання та успішного складання іспиту видається свідоцтво державного зразка за формою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Курси проводяться за адресою:
01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, 71, 3 поверх, ауд.312 (найближче метро: «Лук’янівська», «Вокзальна». Від станції метро «Вокзальна» їхати трамваями №№ 15, 18 до зупинки «Річкова», від «Майдану Незалежності» – тролейбусами №№ 16, 18 до зупинки «Полтавська»).

Можливе проживання у гуртожитку інституту – 80,00 грн. за добу, або за попереднім замовленням у готелях міста Києва. (Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Шамрило, 6-А).

Вартість навчання (4 дні) складає: для ломбардів –членів Асоціації ломбардів – 600,00 (шістсот грн. 00 коп.), ломбардів, які не є членами Асоціації ломбардів – 900,00 (дев’ятсот грн.00 коп.) без ПДВ.

Виконавець є платником податку на прибуток на загальних підставах та платником ПДВ. Операції по навчанню звільняються від оподаткування ПДВ згідно ст.5, 11 Закону України „Про ПДВ”. До вартості навчання включено індивідуальні консультації під час занять, складання іспиту, методичні матеріали, кава-брейк, обіди.

Курси проводяться по мірі комплектування груп.

Проведення навчання: 18 – 21 лютого 2008 року, 24 – 27 березня 2008 року.

Тих, хто бажає пройти курси, просимо подати заяву.

Більш детальну інформацію можна отримати за
тел/факс: (044)484-38-93; тел. 484-37-70;
сайт: www.iptelecom.net.ua/~kmipksh