КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УЧАСНИКІВ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ…

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ ТОРГОВО – ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ ЗАПРОШУЄ НА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УЧАСНИКІВ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Курси відбудуться в першій половині квітня 2009 року. 

 

Міжнародна академія фінансів та інвестицій Торгово-промислової палати України (далі – Академія ) на підставі ліцензії  Міністерства освіти і науки України та Договору про співробітництво з навчання, укладеного з Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (далі – Держфінпослуг) №30 від 6 серпня 2007 року, проводить набір слухачів на курси підвищення кваліфікації фахівців з питань фінансового моніторингу учасників ринку фінансових послуг: кредитних спілок, ломбардів, адміністраторів недержавних пенсійних фондів, фінансових компаній.

             Членам   Всеукраїнської   Асоціації   ломбардів   надається    10% знижка.

Оплату за участь у навчанні за даною програмою необхідно здійснити до початку курсу на розрахунковий рахунок 260043013490 в АБ «Таврика» м. Києва, МФО 300788  Код ЄДРПОУ 19454139, отримувач платежу: Міжнародна академія фінансів та інвестицій.

 

Лекції та практичні заняття проводяться провідними фахівцями Держфінпослуг, викладачами вузів та досвідченими спеціалістами-практиками з питань діяльності суб’єктів ринку фінансових послуг.

Програма підвищення кваліфікації передбачає розгляд питань:

·         Державна система боротьби з відмиванням брудних коштів в Україні.

·         Типологія відмивання брудних коштів.

·         Організація фінансового моніторингу.

·         Порядок проведення перевірок Держфінпослуг з питань дотримання вимог Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом”.

·         Порядок проведення ідентифікації осіб на ринку фінансових послуг.

·          Відповідальність суб’єктів за порушення законодавства з питань протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

·         Порядок виявлення, реєстрації та передачі інформації про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, або пов’язані з фінансуванням терористичної діяльності.

·         Типові схеми легалізації злочинних коштів та методи виявлення таких схем.

Слухачі, що пройшли курс підвищення кваліфікації та успішно склали іспит, отримують свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Навчання проходить на матеріально-технічній базі  Академії. Аудиторії Академії обладнані сучасними технічними засобами. Слухачі курсів забезпечуються збірниками чинних законодавчих та нормативно-правових актів за програмою курсу.

Вартість навчання включає витрати щодо організації та проведення курсу, у тому числі на оплату лекторів, підготовку збірника нормативних матеріалів, кава-брейки. Плата за проживання не входить до вартості послуг з навчання.

За бажанням слухачів Академія може замовити місця в готелі. Плата за проживання не входить до вартості послуг з навчання.

Участь просимо підтвердити факсом за номером 044279-37-57 за формою:

 

 

 

 

Тема курсу: Підвищення кваліфікації фахівців з питань фінансового моніторингу учасників ринку фінансових послуг

Дата проведення: _____________________________

Назва установи-учасника:____________________________________________________________________

Місцезнаходження:________________________________________________________

Код ЄДРПОУ ________________________________

Контактний тел./факс ______________________________________________________________________

ПІБ учасника (учасників)

посада

телефон (роб. та моб.)

примітка

_______________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

При реєстрації учасник повинен надати наступні документи: копію платіжного доручення;  копію паспорту (1, 2 сторінки, прописка);  копію свідоцтва платника податку установи учасника.

Для отримання 10%-ої знижки необхідно надати копію свідоцтва про членство у Всеукраїнській Асоціації ломбардів.

Для отримання додаткової інформації:

телефон: 044 279-80-33, 461-98-32.

факс: 044 279-37-57

Website: ssi-iprg@ucci.org.ua

E-mail: lvo-iprg@ucci.org.ua

Довідково: Академія знаходиться за адресою: 01601, м. Київ, вул. В.Житомирська. 33, (вхід з вул. Стрітенська, 10, поверх 4).

Дістатися  до Академії можна: від станції метро „Майдан Незалежності” або “Лук’янівська” тролейбусом або маршрутним таксі  №16;18 до зупинки “Львівська площа”, від залізничного вокзалу автобусом №7 до зупинки „Львівська площа”, або пішки від станції метро „Золоті ворота”.

*Згідно ст. 5 п.5.1.3 Закону України про ПДВ, Постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2005р. №435 „Про затвердження переліку послуг з виховання та навчання, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість”, Закону України від 13.12.2001 р. №2887-ІІІ „Про внесення змін до ст.61 Закону України „Про освіту” плата за підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кадрів та надання навчальних послуг закладами не оподатковуються.