Змінено плату за отримання ліцензії Міністерства фінансів України

21 травня 2009 року внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2000 року N 1755 «Про термін дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу» в частині визначення розміру плати за видачу ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності (у томі числі і на провадження діяльності з торгівлі прийнятими під заставу ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння).

У відповідності до зазначених змін:

плата за видачу ліцензії справляється у розмірі однієї мінімальної заробітної плати, якщо органом ліцензування є центральний орган виконавчої влади, або у розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати, якщо органом ліцензування є місцевий орган виконавчої влади.

            Отже, на сьогоднішній день плата за ліцензію на право здійснення діяльності з торгівлі прийнятими під заставу ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння становить  625 грн., а в період з 01 липня 2009 року  – 30 вересня 2009 року – становитиме 630 грн.

Плата за отримання копії ліцензії залишилася незмінною і у відповідності до ст. 14 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» справляється в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що становить 17 грн.