КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ ТА ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛОМБАРДІВ

text

Міжнародна академія фінансів та інвестицій Торгово-промислової палати України (далі – Академія) на підставі ліцензії  Міністерства освіти і науки України та Договору про співробітництво з навчання, укладеного з Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (далі – Держфінпослуг), проводить набір слухачів на постійно діючі курси підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів ломбардів.

Навчання на курсах відбудеться  20-23 грудня 2010 року (кваліфікаційний іспит*   23 грудня). Вартість навчання та складання іспиту однієї особи становить 2150,00 грн. без ПДВ. Членам   Всеукраїнської   Асоціації   ломбардів   надається   10% знижка (для отримання 10%-ої знижки необхідно надати копію свідоцтва про членство у Всеукраїнській Асоціації ломбардів).

* У разі наявності свідоцтв або сертифікатів про навчання за програмою підвищення кваліфікації керівників/головних бухгалтерів ломбардів та свідоцтв або сертифікатів про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за вищезазначеною програмою, особа має право скласти екзамен без повторного проходження навчання.  

Слухачі, що пройшли курс підвищення кваліфікації та успішно склали екзамен, отримують свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації та свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам.

У вартість навчання входить організація та проведення курсу, у тому числі оплата лекторів, підготовка нормативних матеріалів за програмою курсу та кава-брейки. Плата за проживання не входить до вартості послуг з навчання.

Для участі в екзамені особа подає у день реєстрації наступні документи**:

1) заяву на участь у екзамені (міститься у зазначеному Розпорядженні**) – додається до листа;

2) копію сторінок паспорта, що підтверджують паспортні дані;

3) копію сертифіката або свідоцтва про навчання окремих категорій фахівців за відповідною навчальною програмою (за наявності) або копію свідоцтва чи сертифіката про проходження підвищення кваліфікації за відповідною типовою програмою підвищення кваліфікації керівників (головних бухгалтерів), засвідчену печаткою навчального закладу, який видав свідоцтво чи сертифікат***;

4) копію свідоцтва про проходження підвищення кваліфікації за формою "спеціалізація" відповідно до програм, погоджених з Держфінпослуг, засвідчену печаткою навчального закладу, який видав свідоцтво (для керівників та головних бухгалтерів, які пройшли підвищення кваліфікації за формою "спеціалізація" до 1 липня 2008 року)***;

5) копію документа про вищу освіту;

6) 2 фотокартки форматом 4 х 6 см;

7) оригінал документу, що посвідчує особу.

Додатково при реєстрації учасник повинен надати наступні документи:

копію платіжного доручення;  копію свідоцтва платника ПДВ установи учасника (у разі відсутності такого свідоцтва у юридичної особи, необхідно надати лист на фірмовому бланку установи про те, що вона не є платником ПДВ).

** відповідно до Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 25 грудня 2003 року N 183 «Про затвердження Положення про навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації та складання екзаменів особами, які провадять діяльність на ринках фінансових послуг».

*** за наявності такого документу у разі попереднього проходження відповідних курсів.

Для отримання додаткової інформації:

телефон: 044 461-98-32,

факс: 044 279-37-57

Website: http://academy.ucci.org.ua/

E-mail: lvo-iprg@ucci.org.ua

Довідково: Академія знаходиться за адресою: 01601, м.Київ, вул. В.Житомирська. 33, (вхід з вул. Стрітенська, 10, поверх 4).

Дістатися  до Академії можна: від станції метро „Майдан Незалежності” або “Лук’янівська” тролейбусом або маршрутним таксі  №16;18 до зупинки “Львівська площа”, від залізничного вокзалу автобусом №7 до зупинки „Львівська площа”, або пішки від станції метро „Золоті ворота”.