До уваги учасників Асоціації. Щодо виконання вимог Закону України від 1 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних»

Шановін учасники Асоціації!
Звертаємо Вашу увагу на те, що на виконання вимог п. 6 статті 6 Закону України від 1 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних»:
"Не допускається обробка даних про фізичну особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини."
Враховуючи вищевикладене, Асоціацією розроблено примірні згоди працівників ломбарду та фізичних осіб – контрагентів ломбарду на обробку персональних даних, а також примірні повідомлення щодо включення їх персональних даних до відповідних баз персональних даних та про їх права відповідно до Закону.
Крім того, на виконання норм вказаного закону, рекомендуємо включати до тексту договорів фінансового кредиту наступне:

"Позичальника повідомлено про включення його персональних даних до обліково-реєструючої системи ломбарду – бази персональних даних, володільцем якої є Кредитодавець, мету збору персональних даних, а також про права Позичальника – суб’єкта персональних даних, визначені Законом України «Про захист персональних даних».