Щодо реєстрації бази персональних даних фізичних осіб – засновників (учасників) ломбарду

Останнім часом в інтернет виданнях поширюється думка щодо необхідності реєстрації баз персональних даних фізичних осіб – засновників (учасників) товариств.

Асоціація вважає, що необхідність реєстрації бази персональних даних учасників (засновників) ломбарду протирічить суті створення та діяльності повних товариств – ломбардів у зв’язку з тим, що фізичні особи – засновники (учасники) є володільцями ломбарду – юридичної особи та згідно із законодавством (ст. 68 Закону України «Про господарські товариства», ст. 122 Цивільного кодексу України) ведуть справи повного товариства – ломбарду та виступають від його імені.

Проте, у зв’язку із зверненнями членів Асоціації нами розроблено примірне заповнення Розділу 3 Заяви про реєстрацію бази персональних даних засновників (учасників) ломбарду – фізичних осіб – підприємців.

Для того, щоб  отримати  методичні матеріали по заповненню мети обробки бази персональних даних засновників (учасників) ломбарду (Розділу 3 Заяви про реєстрацію бази персональних даних) необхідно  звернутись до виконавчого апарату Асоціації.