Семінар «ТЕХНІКА ТРАНСФОРМАЦІЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЛОМБАРДІВ ВІДПОВІДНО ДО МСФЗ»

Запрошення до участі у семінарі !

«ТЕХНІКА ТРАНСФОРМАЦІЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЛОМБАРДІВ  ВІДПОВІДНО ДО МСФЗ»

Шановні учасники Асоціації! Пропонуємо Вам взяти  участь у семінарі на тему «ТЕХНІКА ТРАНСФОРМАЦІЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЛОМБАРДІВ ВІДПОВІДНО ДО МСФЗ», який буде проводитись  11 липня 2013 року в м. Києві.

Викладач: Харламова Галина Володимирівна- директор Аудиторської фірми «Грант Експерт», сертифікований аудитор, член робочої групи Нацфінпослуг по впровадженню МСФЗ. Має багаторічний досвід складання фінансової звітності, в тому числі практичний досвід в області трансформації фінансової звітності по МСФЗ. Підвищувала кваліфікацію на семінарах, які проводились АТС , АПУ та АССА.

Мета  проведення:  Ознайомити учасників з процедурою трансформації "перекладки" національної бухгалтерської звітності ломбардів відповідно до  МСФЗ; надати знання та навички володіння методикою трансформації по основних розділах вітчизняної бухгалтерської  звітності у звітність, що відповідає вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності шляхом заповнення трансформаційних таблиць, формування балансу та звіту про прибутки та збитки.

Відмінною рисою семінару є його практична спрямованість.

На даному семінарі Ви одержите не тільки  знання, необхідні  для аналізу облікової політики Ломбарду з урахуванням  правил і процедур, які застосовуються при складанні фінансової звітності, але і набудете навичок використання методів трансформації балансу відповідно до основних принципів МСФЗ. Одним з важливих моментів семінару є розгляд можливих бухгалтерських коригувань для підготовки балансу та звіту про прибутки і збитки методом трансформації. Ви зможете на практиці застосовувати ключові практичні концепції оцінки складових статей балансу. Всі отримані навчальні теоретичні та практичні матеріали можуть ефективно використовуватися в подальшій роботі.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55, будівля Київської Торгово-Промислової Палати (м. «Університет»)

Дата проведення семінару:  11 липня 2013 року

Початок роботи семінару:   10-00. (реєстрація учасників: 9.30-10.00)

Закінчення роботи семінару: 17.00

Телефон для довідок: 383-76-91, 383-73-70, 332-17-27.

Вартість участі у семінарі:

  • Для учасників Всеукраїнської асоціації ломбардівбезкоштовно (для 1 особи). У випадку участі у семінарі понад 1 особи – 650 грн. за кожну «додаткову» особу.
  • Для інших зацікавлених осіб – 1500 грн. (1 особа)

Бажаючих прийняти участь у семінарі просимо надати заявки не пізніше 9 липня 2013 року по факсу (044) 286-94-21 та отримати рахунок – фактуру на оплату реєстраційного збору.

Кількість місць обмежена.

Контактні телефони (щодо подачі заявок на участь у семінарі та отримання рахунку-фактури): (044) 383-76-91, 383-73-70.

Заявка на участь у семінарі

 

Повне найменування ломбарду

 

Членство в Асоціації (так/ні)

 

Адреса ломбарду, код ЄДРПОУ

 

Контактний телефон / факс

 

Кількість осіб – учасників семінару

 

Прізвище, ім’я та по-батькові   участника (ів)

 

Посада  учасника семинару

 

 

                                                                                   «____»_________ 2013 року

Керівник  ломбарду ___________________         ______________________

МП                                      (підпис)                             (П.І.Б.)