Щодо обов’язкової реєстрації ломбардів в органах Державної пробірної служби України

Шановні учасники Асоціації!

Нагадуємо, що до 30 жовтня 2013 року  ломбарди зобов’язані зареєструватися в Державній пробірній службі України. (згідно вимог  ПОРЯДКУ обліку, створення та ведення реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, затвердженого  наказом Міністерства фінансів України від 08.04.2013 N 465 . 

Наказом  передбачається  обов’язок ломбардів щодо внесення інформації до реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, який ведеться Державною пробірною службою України.

Для внесення інформації до Реєстру ломбард має подати:

  • заяву про внесення до реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням (додаток 2)
  • належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують право власності або користування місцем провадження діяльності

 Вищевказані документи подаються ломбардом  особисто (через уповноважену особу) або надсилаються до Пробірної служби листом.

Підтвердженням внесення інформації про ломбард до реєстру є реєстраційне повідомлення (додаток 3), яке надсилається ломбарду разом із супровідним листом протягом двох робочих днів з дня внесення відомостей про суб’єкта господарювання до реєстру.

Форми додатків для внесення до Реєстру Державної пробірної служби можна отримати за допомогою електронної пошти, звернувшись до виконавчого апарату Асоціації.