Щодо оновлення примірних документів з організації та проведення внутрішнього аудиту (контролю) у ломбардах.

У зв’язку з набранням чинності Порядку проведення внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах (далі – Порядок), затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 05.06.2014 № 1772, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2014 за № 885/25662 (далі – Розпорядження), та необхідністю приведення діяльності ломбардів з організації та проведення внутрішнього аудиту (контролю) у відповідність до вимог Порядку Асоціацією оновлені примірні документи з організації та проведення внутрішнього аудиту (контролю) .

Оновлені примірні документи з організації та проведення внутрішнього аудиту (контролю) можна отримати звернувшись до виконавчого апарату Асоціації.

Оновлені примірні документи надаються учасникам Асоціації за умови відсутності заборгованості по сплаті членських внесків.

Повторно звертаємо увагу ломбардів на те, що відповідно до пункту 5 Розпорядження фінансовим установам протягом трьох місяців з дня набрання чинності Розпорядження необхідно привести свою діяльність у відповідність до вимог Порядку, тобто до 15 листопада 2014 року.