Нагадування про подання ломбардами звітності (Форма 1-СЛ) до Міністерства фінансів України та до Державної скарбниці України Національного банку України

Шановні учасники Асоціації!
Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогодняшній день, змін до наказів Міністерства фінансів України, які регламентують порядок надання звітності ломбардами не внесено, а отже  на виконання вимог Наказу Міністерства фінансів України від 5 грудня 2005 року N 839, яким затверджено «Порядок надання звітності про обсяги дорогоцінних металів і діамантів у ювелірних та побутових виробах, а також у ювелірних та побутових виробах, що стали непридатними чи втратили експлуатаційну цінність, скуплених у населення і не викуплених з-під застави»:

ломбардам до 30 січня 2015 року необхідно подати  до Міністерства фінансів України та до Державної скарбниці України Національного банку України звітність за формою 1-СЛ.
Звітність подається наростаючим підсумком станом на 1 січня 2015 року  та формується на підставі даних бухгалтерського обліку.

Звітність за формою 1-СЛ надсилається листом чи подається особисто до Міністерства фінансів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2) та до Державної скарбниці України Національного банку України (02660, м. Київ, вул. Пухівська, 9).

Форму звіту 1-СЛ та необхідні консультації з приводу її заповнення можна отримати звернувшись до виконавчого апарату Асоціації.