Щодо оновлених та актуалізованих Методичних рекомендації з виявлення та ідентифікації публічних діячів та забезпечення проведення їх фінансових операцій

Додатково до інформації, розміщеної на сайті Асоціації 25.06.2015 року, повідомляємо, що Державною службою фінансового моніторингу України з урахуванням пропозицій Національного банку України та змін у чинному законодавстві України оновлені та актуалізовані Методичні рекомендації щодо виявлення публічних діячів та забезпечення проведення фінансового моніторингу їх фінансових операцій станом на 20.07.15 р. (далі – Методичні рекомендації).

Методичні рекомендації розміщені на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі Організація фінансового моніторингу/Методичні рекомендації з організації фінансового моніторингу (/www.sdfm.gov.ua/articles.php?cat_id=69&art_id=19051&lang=uk).

Асоціація рекомендує ломбардам уважно ознайомитись із оновленими Методичними рекомендаціями та врахувати їх під час організації та проведення фінансового моніторингу у ломбардах.