Курси підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів

Університет банківської справи запрошує керівників і головних бухгалтерів ломбардів на курси підвищення кваліфікації (зі складанням іспиту). Дата проведення навчання та здачі іспитів 

08 – 12 грудня 2015 року,

Харківський навчально-науковий інститут Університету банківської справи

Університет  банківської справи має ліцензію Міністерства освіти і науки АЕ № 636077 від 10.03.2015 року та Договори з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про співробітництво з навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації та проведення екзаменів.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці ринку фінансових  послуг, аудиторських компаній, Університету  банківської справи  та Нацкомфінпослуг.

Після закінчення навчання видається свідоцтво державного зразка за формою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Вартість  навчання  для  одної особи становить  3 500,00 (три тисячі п’ятсот грн.) (без ПДВ)

До вартості навчання включено лекції, практичні заняття, індивідуальні консультації під час занять, пробне тестування, методичні матеріали, кава – брейк.

!!! Для учасників Всеукраїнської  Асоціації  ломбардів діє  знижка 5% !!!

Після успішного складання екзамену видається свідоцтво за формою затвердженою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Можливе проживання у гуртожитках готельного типу. Курси проводяться за адресою:

м. Харків, пр. Перемоги, 55.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном /факс: 

 (057)  336 – 82 – 62

Покровська Олена Геннадіївна

Лєгостаєва Олена Володимирівна

Е-mail:   pkb@khibs.edu.ua,   dist@khibs.edu.ua