КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ І ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛОМБАРДІВ у м. Харків

ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ»

Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи» на базі  Харківського навчально-наукового інституту

запрошує Вас на

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ І ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛОМБАРДІВ

Університет має ліцензію Міністерства освіти і науки АЕ № 636077 від 10.03.2015 року та Договори з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про співробітництво з навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації для осіб, які проводять діяльність на ринках фінансових послуг (договір №31 від 23.02.2016 року) та про співробітництво з проведення екзаменів для керівників та головних бухгалтерів ломбардів (договір №32 від 23.02.2016 року).

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, аудиторських компаній та інших державних установ.

Після закінчення навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

Надання послуг з післядипломної освіти з навчання та прийняття екзамену на відповідність знань професійним вимогам за Програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів ломбардів в кількості 1-ї особи складає:

3 500,00 (три тисячі п’ятсот грн. 00 коп.) (без ПДВ)

 До вартості навчання включено лекції, практичні заняття, індивідуальні консультації під час занять, підготовка до тестування, методичні матеріали, кава – брейк.

!!! Для учасників Всеукраїнської Асоціації ломбардів діє знижка 5% !!!

Після успішного складання екзамену видається свідоцтво за формою затвердженою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Можливе проживання у гуртожитку інституту.

Курси проводяться за адресою: м. Харків, пр. Перемоги, 55. Їхати до зупинки "Молодіжна": від залізничного вокзалу (ст. метро "Південний вокзал") – автобус № 221; від Автовокзалу (ст. метро "Проспект Гагаріна") – автобус № 305; від центру міста (ст. метро "Радянська") – автобус № 217.

У разі відмови від участі в семінарі (з вини слухача) пізніше ніж за три робочих дні до початку роботи семінару перераховані кошти не повертаються.

Дата проведення навчання та здачі іспиту:

07 – 11 червня 2016 року

 Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном /факс:

 

(057) 336 – 82 – 62

Покровська Олена Геннадіївна

Лєгостаєва Олена Володимирівна

 Е-mail:   pkb@khibs.edu.ua,   dist@khibs.edu.ua