КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ І ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛОМБАРДІВ (М. ЛЬВІВ)

ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ»
      Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи»
              запрошує Вас на постійно діючі курси:

 ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ І ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛОМБАРДІВ

Університет має ліцензію Міністерства освіти і науки  АЕ № 636077 від 10.03.2015 року та Договори з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про співробітництво з навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації для осіб, які проводять діяльність на ринках фінансових послуг № 31,32 від 23.02.2016 року.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять керівні працівники Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» та інших вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

Після успішного складання екзамену видається свідоцтво за формою, затвердженою Нацкомфінпослуг.

Надання послуг з післядипломної освіти з навчання та прийняття екзамену на відповідність знань професійним вимогам за Програмою підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів ломбардів з 1-ї особи складає: 3 500,00 (три тисячі п’ятсот грн. 00 коп.) (без ПДВ)

До вартості навчання включено лекції, практичні заняття, індивідуальні консультації під час занять, методичні матеріали, кава – брейк.

!!! Для учасників Всеукраїнської Асоціації ломбардів діє знижка 5% !!!

Дата проведення навчання та здачі іспиту:

7-10 грудня 2016 року м. Львів, вул. Жовківська, 53 (можливе проживання у гуртожитку інституту — 170,00 грн. (без ПДВ) за добу).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

(032) 297-72-36;  063 173 79 16 – Борусевич Христина Юріївна, Телюк Богданна Мирославівна, e-mail: biznes.study@gmail.com