КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ І ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛОМБАРДІВ (М. ЛЬВІВ)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ І ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛОМБАРДІВ ТА ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІНЯЮТЬ

Університет має ліцензію Міністерства освіти і науки АЕ № 636077 від 10.03.2015 року та Договір з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг «Про співробітництво» № 1 від 09 лютого 2017 року.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» та інших вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання слухачі складають іспит (у формі тестування та співбесіди), за результатами якого отримають «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації керівників (головних бухгалтерів) ломбардів».

Надання послуг з післядипломної освіти з навчання та прийняття екзамену на відповідність знань професійним вимогам за Програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів ломбардів в кількості 1-ї особи складає:

3 500,00 (три тисячі п’ятсот грн. 00 коп.) (без ПДВ)

 До вартості навчання включено лекції, практичні заняття, індивідуальні консультації під час занять, підготовка до тестування, методичні матеріали, кава-брейк.

!!! Для учасників Всеукраїнської Асоціації ломбардів діє знижка 5% !!!

Можливе проживання у гостьових кімнатах інституту — 170,00 грн. (без ПДВ) за добу. + 10 грн. (послуги банку)

Курси проводяться за адресою: м. Львів, вул. Жовківська, 53. Їхати від головного вокзалу трамваєм № 6 до зупинки «Підзамче» або  від зупинки ТК «Скриня» (біля приміського вокзалу) маршрутними таксі: №25; №34 до зупинки «Державна Служба Охорони» або маршрутним таксі № 20 до зупинки «Підзамче».

У разі відмови від участі в семінарі (з вини слухача) пізніше ніж за три робочих дні до початку роботи семінару перераховані кошти не повертаються.

Дата проведення навчання та здачі іспиту:

30 травня – 03 червня 2017 року

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (032) 297-72-36;  063 173 79 16 – Телюк Богданна Мирославівна,  Борусевич Христина Юріївна,  e-mail: biznes.study@gmail.com