Щодо зміни форми № 1-ФМ (форма обліку суб’єкта первинного фінансового моніторингу), № 2-ФМ (реєстр фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу) та форми № 4-ФМ (повідомлення про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу)

Звертаємо увагу ломбардів, що наказом Міністерства фінансів України від 05.03.2018 р. № 344 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 29 січня 2016 року № 24», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 р. за № 365/31817, внесено зміни у форму № 1-ФМ.

Внесеними змінами скасована необхідність засвідчення підпису керівника печаткою суб’єкта первинного фінансового моніторингу – ломбарду.

Також відповідно до змін скасована необхідність проставлення на формі № 1-ФМ зразка відбитка печатки.

Форма № 1-ФМ із змінами розміщена на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу України у підрозділі «Форми обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу» розділу «Інформаційна взаємодія». Оновлену форму № 1-ФМ також можна отримати звернувшись до виконавчого апарату Асоціації.

Одночасно повідомляємо, що зазначеним вище наказом також внесено зміни до форми №2-ФМ та форми № 4-ФМ у частині їх підписання.