Нові реквізити рахунків IBAN для сплати ЄСВ

Шановні учасники Асоціації!

Нагадуємо, що з 01.10.2019 року, почали діяти нові рахунки за стандартом IBAN для зарахування як податків і зборів до бюджетів, так і ЄСВ – на небюджетні рахунки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що рахунки для зарахування ЄСВ відкривають на ім’я органів доходів і зборів. Тому й у полях "Отримувач" і "Код отримувача" платіжки під час сплати ЄСВ відтепер необхідно зазначити найменування органу ДПС та його код ЄДРПОУ.

Держказначейство в м. Києві та регіональні органи ДПС 30.09.2019 також повідомили: рахунки 3719, відкриті на ім’я Головних управлінь ДФС, наприкінці операційного дня 30.09.2019 буде заблоковано та 01.10.2019 закрито. Кошти, що надійдуть на рахунки, відкриті на ім’я органів ДФС, буде повернено платникам.

Отже, ЄСВ із сум зарплати, виплачуваної з 1 жовтня та надалі, треба сплачувати на нові реквізити рахунків ЄСВ, які вже відкрито для нових органів ДПС.

Реквізити нових бюджетних рахунків за стандартом ІВАN можна переглянути за посиланням  http://sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/391263.html