Увага! СЕМІНАР з питань нововведень в ломбардній діяльності в м. Київ

Запрошення до участі у семінарі !

Шановні учасники Асоціації! Пропонуємо Вам взяти  участь у семінарі з питань нововведень в ломбардній діяльності, який буде проводитись  04 лютого 2020 року в м. Київ («Адмирал Холл», вул. Хрещатик, 7/11, м. Київ, 01001).

Семінар проводиться за участю представників Національного банку України.

Мета  проведення:  Ознайомити ломбарди із нововведеннями державного нагляду за ломбардною діяльністю – перехід під нагляд НБУ,  із змінами до регуляторних актів, що регулюють ломбардну діяльність. Ознайомити з  проектом Закону України «Про ломбарди і ломбардну діяльність». Надати практичні рекомендації виконання існуючих вимог, пов’язаних із прийняттям Закону України від 20.09.2019 року, №122 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг" щодо змін до договорів про надання фінансових послуг та порядку розкриття інформації клієнтам.

Час проведення –  з 14.00 до 17.00

Розмір реєстраційного збору (спеціального членського внеску) за участь однієї  особи   для учасників Всеукраїнської Асоціації ломбардів відповідає розміру щомісячного членського внеску.

Вартість участі для інших осіб – 1700 грн.

Бажаючих прийняти участь у семінарі просимо надати заявки не пізніше 31 січня 2020 року по факсу або на електронну пошту Асоціації та отримати рахунок – фактуру на оплату спеціального членського внеску.

Контактні телефони (щодо подачі заявок на участь у семінарі, отримання рахунку-фактури, організаційних заходів): (044) 383-76-91, Kyivstar (098) 479-55-18 viber, Vodafone (099) 475-33-85.

Заявка на участь у семінарі

 Найменування ломбарду

 

Адреса ломбарду

 

Контактный телефон / факс

 

Кількість осіб – учасників семінару

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я та по-батькові  участника (ів)

 

Посада участника семинара

 

 

                                                                                    «____»_________ 2020 року