14 лютого у Дніпрі та 28 лютого у Черкасах Національний банк України проводить зустріч небанківського фінансового сектору (страхових, лізингових, фінансових компаній, ломбардів) з експертами Національного банку

Шановні  колеги!

14 лютого у Дніпрі та 28 лютого у Черкасах  Національний банк України проводить зустріч небанківського фінансового сектору (страхових, лізингових, фінансових компаній, ломбардів та  кредитних спілок) з експертами Національного банку.

 Запрошуємо Вас взяти участь у заході.

 Розклад події наступний:

9:00 – 9:30

Ольга Лобайчук, начальник управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного Банку

Виступ «Захист прав споживачів фінансових послуг»

9:30 – 10:00

Орест Франчук, керівник проектів та програм Департаменту ліцензування Національного банку

Виступ «Загальні засади регулювання небанківського фінансового сектору»

10:00 – 10:30

Ольга Лобайчук, Орест Франчук

Відповіді на запитання

Захід  у Дніпрі відбудеться 14 лютого у готелі Premier Hotel Abri за адресою: узвіз Ярмарковий, 1. Реєстрація на захід буде відбуватися з 8.45 до 9.00.

 Захід у Черкасах відбудеться 28 лютого в готелі Апельсин (м. Черкаси, вул. Верхня Горова, 145).  Реєстрація на захід буде відбуватися з 8.45 до 9.00.

У разі зацікавленості взяти участь просимо надіслати повідомлення на адресу електронної пошти  Julia@lombard.org.ua   або повідомити  за номером телефону Асоціації із зазначенням ПІБ, компанії, посади та контактного номеру телефону учасникf  до12.00 06  лютого (Дніпро),  до кінця середи 19 лютого (Черкаси). Також. будь ласка, надсилайте питання до фахівців НБУ, на які б Ви хотіли отримати відповіді.