Єврокомісія підтвердила, що у вівторок 25 лютого в Італії, де протягом минулих вихідних зареєстровані вже більше двох сотень випадків захворювання на коронавірус COVID-19, розпочне роботу спільна група медиків у складі представників Єврокомісії, медустанов Італії та ВООЗ.

Про це в понеділок під час брифінгу для преси заявила речник Єврокомісії Вівіан Лунела (Vivian Loonela), повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми перебуваємо у постійному контакті з владою Італії. Єврокомісар (Стелла) Кіріакідес щойно розмовляла з міністром охорони здоров’я Італії (Роберто) Сперанза. Ми долучені до всіх заходів, що здійснюються у боротьбі з вірусом. Ми також мали контакти на технічному рівні між Єврокомісією, італійськими закладами та європейським Центром оперативного контролю над захворюваннями, а також зі Всесвітньою організацією з охорони здоров’я. За участю цих структур буде проведена спільна місія в Італію на цьому тижні, починаючи із завтрашнього дня», – сказала речник Єврокомісії.

Вона зазначила, що Єврокомісія вважає високою готовність медичних систем країн-членів до реагування на сплеск хвороби , водночас підтвердила, що у ці години в Брюсселі продовжується засідання комітету ЄС з питань здоров’я та безпеки, під час якого країни-члени обговорюють подальші кроки та координацію запобіжних заходів та заходів з лікування на загальноєвропейському рівні.