Щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Указом Президента України від 14 травня 2020 року № 184/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року «Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (далі – Указ Президента) уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року «Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (далі – Рішення РНБОУ).

Рішенням РНБОУ застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до деяких фізичних осіб (додаток 1 до Рішення РНБОУ) та юридичних осіб (додаток 2 до Рішення РНБОУ).

Указ Президента та Рішення РНБОУ (з додатками) розміщено на вебсайті Верховної Ради України відповідно за адресою:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/184/2020

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0004525-20

Крім того, Рішенням РНБОУ також внесено зміни до прийнятих раніше рішень РНБОУ з питань застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

 

Нагадуємо про обов’язковість виконання ломбардами відповідних рішень РНБОУ щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).