Онлайн-зустріч за участю Голови НБУ та його заступників з учасниками ринку небанківських фінансових послуг, 1 липня 2020 року

Національний банк України прагне розпочати регулювання небанківського фінансового ринку з прозорого та відкритого діалогу. Тому у день переймання функцій регулювання нових сегментів фінансового ринку ми запрошуємо Вас на зустріч за участю Голови НБУ Якова Смолія, його першого заступника Катерини Рожкової та заступника Дмитра Сологуба. На зустріч також запрошені представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Мета зустрічі –  розповісти про старт роботи центробанку як регулятора ринку, про цілі, завдання та методики регулювання та нагляду, які будуть упроваджені у другому півріччі 2020 року.

Зустріч відбудеться 01 липня з 10:00 до 12:00 в онлайн-форматі.

Для отримання рівних можливостей доступу до інформації всіма компаніями, НБУ забезпечує онлайн-трансляцію зустрічі за посиланням:
https://youtu.be/UTi6VlSXVM8

Учасники ломбардного ринку, які бажають взяти участь у зустрічі шляхом приєднання до відео-конференції за допомогою ресурсів Zoom, просимо надіслати до 12:00 26 червня 2020 року на електрону пошту  julia@lombard.org.ua інформацію про назву компанії, посаду, ПІБ та e-mail його представника.