Нагадування щодо подання ломбардами звітності з фінансового моніторингу до Національного банку України

Нагадуємо, що на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 30 липня  2020 року № 113 “Про подання звітності з питань фінансового моніторингу до Національного банку України” (далі – Постанова № 113)

ломбарди подають до НБУ наступні файли звітності з фінансового моніторингу

  • 2HX  – Інформація з питань  управління  ризиками у сфері фінансового моніторингу;
  • 2JX –  Інформація  про  здійснення  фінансового  моніторингу  фінансових  операцій  з  переказу  коштів небанківською фінансовою установою.

Увага! Оновлено «шаблон» файлу звітності 2JX, для отримання оновленого файлу необхідно звернутись до Виконавчого апарату Асоціації.

Звітність подається в форматі XML через особистий кабінет на вебпорталі НБУ за посиланням https://portal.bank.gov.ua. – аналогічно статистичній звітності яка подавалась ломбардами за 1 півріччя 2020 року.

Підпис (КЕП) накладається  одинпрацівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу в ломбарді .

 

Для того, щоб перевірити коректність  завантаження звітності на вебпорталі НБУ – необхідно зайти в «Перегляд журналу завантажень» – в повідомленні Журналу має бути відмітка «ОК».

 

У випадку виникнення питань щодо заповнення звітних файлів, їх екпорту в «.xml» формат, підписання – звертайтесь до Виконавчого апарату Асоціації.