Національний банк України запрошує Вас взяти участь в урочистій зустрічі з нагоди запуску роботи над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні

Розробка Національної стратегії фінансової інклюзії для України

 

Шановні колеги! 

Національний банк України запрошує Вас взяти участь в урочистій зустрічі з нагоди запуску роботи над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні. Захід відбудеться 04 листопада 2020 року з 15:00 до 16:30 в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Фінансова інклюзія означає активне залучення населення до фінансової системи та здатна створити можливості для економічного зростання та підвищення загального добробуту України та її громадян. Національна стратегія фінансової інклюзії для України об’єднає зусилля держави, учасників фінансовогоринку, представників бізнесу, експертів та інших стейкхолдерів.

Цей комплексний документ загальнонаціонального рівня окреслить напрямкита кроки для системногопідвищення рівня фінансової інклюзії в українському суспільстві. Для цього ми врахуємо найкращі міжнародні практики та поточний стан розвитку фінансової інклюзії в Україні. Стратегія включатиме в себе чотири напрямки: дистанційні канали отримання фінансових продуктів (платежів, цифрових фінансових послуг, точок доступу тощо), збільшення різноманітності фінансових послуг, захист прав споживачів та підвищення фінансової грамотності.

У програмі урочистої зустрічі:

§  привітальна промова Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака (узгоджується);

§  виступ Голови Національного банку України Кирила Шевченка;

§  виступ регіонального менеджера IFC для України, Білорусі та Молдови Джейсона Бретта Пеллмара;

§  презентація Міжнародної фінансової корпорації щодо стану та проблем фінансової інклюзії в Україні;

§  обговорення наступних кроків з підготовки Національної стратегії з підвищення фінансової інклюзії.

Серед запрошених гостей: представники державних установ, дипломатичного корпусу, міжнароднихфінансових інституцій, банківської спільноти, фінансового ринку, бізнесу, експертних кіл.

Цим заходом Національний банк України запускає міжвідомчу робочу групу з підготовки Національної стратегії з підвищення фінансової інклюзії в Україні та розробки спільного плану дій по її реалізації.

Бажаючим взяти участь у заході, просимо надати інформацію про учасника до 13:30  30 жовтня 2020 року на адресу julia@lombard.org.ua  у форматі «ПІБ, посада, назва ломбарду, електронная пошта, контактний телефон».