Увага! Щодо подання ломбардами звітності до НБУ

Шановні учасники Асоціації!

Нагадуємо Вам про наступне.

До 26 квітня 2021 року  (кінцева звітна дата 25 лютого – неділя – вихідний день), ломбарди надають звітність за 1 квартал 2021 року  до Національного банку в два етапи:

1) перший етап – подання файлів з показниками, які описані в Реєстрі показників у форматі XML через Вебпортал НБУ https://portal.bank.gov.ua ; – звіт LRD (Звіт про діяльність ) – звіт LRB (Звіт про склад активів та пасивів)

2) другий етап – подання на електронну адресу zvit@bank.gov.ua   Додатку 1  до Порядку складання та подання звітності ломбардами «ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛОМБАРД» в форматі Word  (файл «.doc або .docх », .pdf -допускається, як виключення) з накладеним КЕП керівника та запакованим ZIP архів  .

Відповідно, змінився алгоритм дій на другому етапі:

1. Заповнюємо Додаток 1 в форматі «word»

2. Підписуємо КЕП керівника Додаток 1 в форматі Word згідно інструкції НБУ (аналогічно накладенню КЕП на файли XML (звіти LRB, LRD) за посиланням https://ca.informjust.ua/sign

3. Архівуємо в ZIP архів файл з підписом –  в форматі «.p7s») з обов’язковим дотримання вимог щодо назви файлу ZIP викладених нижче

4. Надсилаємо   контейнер-архів формату ZIP без паролю окремим листом на електронну адресу zvit@bank.gov.ua

5. Отримуємо повідомлення від НБУ “Повідомлення отримано, чекайте результатів перевірки” або “Повідомлення не прийнято. Назва контейнер-архіву не відповідає вимогам Національного банку України”.

Назва контейнер-архіву має формуватися відповідно до вимог, викладених нижче.

Приклад назви файлу для ломбардів за 1 квартал 2021 року

121NR0500хххххххх.ZIP
(8 символів ХХХХХХХХ – код ЄДРПОУ ломбарду).

Файл з іншою назвою – не зможе бути ідентифікований