Щодо розміщення на сайті ломбарду відомостей про свою структуру власності

Шановні учасники Асоціації!

Відповідно до підпункту 2 пункту 2 постанови Правління Національного банку України від 14 квітня 2021 року № 30 «Про затвердження Положення про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг» (далі – Постанова) ломбарди до 17 червня 2021 року (включно) повинні на власному вебсайті в мережі Інтернет розмістити відомості про свою структуру власності станом на дату подання цих відомостей до Національного банку України.

Відповідно до вимог Постанови на вебсайті розміщується:

  • Схематичне зображення структури власності ломбарду –  розміщуються у файлі формату «.*pdf»;
  • Відомості про остаточних ключових учасників у структурі власності надавача фінансових послуг (згідно із додатком 2 до Положення про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг) – розміщуються у файлі формату «.*pdf»;
  • Відомості про власників істотної участі в надавачі фінансових послуг (згідно із додатком 3 до Положення про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг) – розміщуються у файлі формату «.*pdf».

 Вимоги  до розміщення інформації на вебсайті наступні:

 

  •  вищевказаних файлах персональні дані фізичних осіб (паспортні дані, ідентифікаційні номери, повні адреси їх проживання (за виключенням назви країни, населеного пункту та громадянства) – не відображаються.
  • розміщена інформація повинна підтримуватись ломбардом в актуальному стані, не суперечити документам про структуру власності, поданим ломбардом до Національного банку України, та бути доступною на безоплатній основі всім заінтересованим особам.

 

Для неохідності  отримання форм додатків 2 та 3 для заповнення (у форматі “.word”, затверджених Положенням про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг – звертайтесь до Виконавчого апарату Асоціації.